sobota, 22 grudnia 2012

WYGRALIŚMY!!!! ;-)


Jednym z elementów projektu SWOI był udział w konkursach, jednym z nich był konkurs na implementacje zespołowe. Oto co napisała Pani Małgorzata Klimkiewicz na portalu e-SWOI 


"Od konkursowiczów wymagaliśmy przygotowania gry w Sratchu - można było także użyć Arduino z programem S4A. Ocenialiśmy wykorzystanie grafik i reguł matematycznych, atrakcyjność gry i bezbłędność kodu.


Z wielką przyjemnością zapoznaliśmy się z nadesłanymi rozwiązaniami. Ocenianie gier wymagało bowiem od nas … gry w godzinach pracy. Wdrożone rozwiązania wywołały sporo emocji i niejeden rumieniec na twarzach członków komisji. Było też dużo śmiechu i słowa uznania dla znalezionych rozwiązań.
Dlatego jako wygrane traktujemy wszystkie prace. Ale oczywiście musimy wyłonić zwycięzcę. Poniżej prezentujemy listę nagrodzonych, gratulując im serdecznie:

Województwo lubuskie

Latające jabłka 

autorstwa uczniów z Gimnazjum w Brodach


Województwo wielkopolskie
Drużyna Aktimela
autorstwa uczniów z Zespołu Szkół w Wieleniu

Województwo zachodniopomorskie
Labirynt
autorstwa uczniów z Zespołu Szkół w Lubianie

Ze zwycięzcami skontaktujemy się w nowym roku, wówczas uzgodnimy także termin wręczenia nagród. Dziękujemy za wytężoną pracę zespołów i Opiekunów Kół (a także wspomagających Trenerów)."

W skład drużyny wchodzili:
Przemek Bielak - PROGRAMISTA, KAPITAN, Mateusz Woźniak - POMOCNIK PROGRAMISTY, Szymon Kurzawski - GRAFIK, Damian Kuliszko- POMOCNIK GRAFIKA!!!

Chłopcom gratulujemy!!! A do zagrania w latające jabłka zapraszamy, być może ją opublikujemy ;-).

B. Mickiewicz  

1 komentarz:

  1. Chłopaki - czekolada dla Przemka ;-) - wtajemniczeni wiedzą o co chodzi ;-)

    OdpowiedzUsuń